Izvēlne Aizvērt

Mēs piedāvājam:

Dažāda veida vārtus ,drošības sistēmas :sekcijveida garāžas un industriālos, paceļamos,veramos un salokāmos vārtus, barjeras,hidrauliskos galdus,rampas ,automātiku un drošības kontroles sistēmas.Kā arī PVC,AL,un koka logus.

Kompānijas svarīgākais mērķis ir piedāvāt saviem klientiem drošus, efektīvus un tajā pašā laikā estētiskus risinājumus.

Konkurentu vidū mūsu kompānija izceļas pirmkārt ar plašo kvalitatīvās preces izvēli, ar mūsu darbinieku profesionalitāti, ar iespēju atrast kompleksus un elastīgus risinājumus, praktiski jebkuriem uzdevumiem mūsu darbības laukā.

Pateicoties veiksmīgi izveidotajiem kontaktiem un sadarbībai ar partneriem, kas specializējas citās jomās, kompānija Mēs , par ļoti izdevīgām cenām, varam piedāvāt:
Aprīkojumu uzņēmumiem un noliktavām, kas optimizē iekraušanas-izkraušanas darbus (pacēlumu hermetizācija, izlīdzinošās platformas, rampas mājiņas, šķērveida lifti “Bolzoni”, plēvju aizkari);
Pieejas sistēmas kontroles optimizāciju;
Automātiskās barjeras;
Automātisko pievadu “MFZ” un „BFT” uzstādīšanu visdažādāko veidu vārtos.

Strādājot ar klientiem, mēs katru projektu izskatām atsevišķi, atrodot vislabākos un piemērotākos risinājumus.

Uzņēmumā darbojas profesionāla komanda ar ilggadēju pieredzi, piedāvājot klientiem vadošo sekciju paneļu izgatavotāju TeckenTrup (Vācija) sekciju vārtu pārdošanu un uzstādīšanu, un vārtu sastāvdaļas, ko piedāvā Torque Force (Nīderlande), kā arī automātiskās pievades “MFZ” un „BFT”, kas domātas ražošanas, garāžu, atveramajiem un atbīdāmajiem vārtiem.

Rūpīgi izvēlētā produktu virkne ļauj mums piedāvāt klientiem produkciju ar augstiem tehniskajiem, ekspluatācijas un estētiskajiem rādītājiem.

Piedāvājam pilna servisa apkalpošanu, sākot no projekta izstrādes līdz tā veiksmīgai realizācijai objektā, kā arī nodrošinām pilnu servisu garantijas laikā.

Piedāvājam pilna servisa apkalpošanu, sākot no projekta izstrādes līdz tā veiksmīgai realizācijai objektā, kā arī nodrošinām pilnu servisu garantijas laikā.

Translate »