Izvēlne Aizvērt
  1. Ātrgaitas vārti uzlabo telpas energoefektivitāti, tie ir labi piemēroti caurvēja samazināšanai un putekļu iekļūšanai citās ražošanas zonās
  2. Paātrina transporta satiksmes plūsmu (ievērojami ātrāks atvēršanas laiks par standarta vārtiem, tādējādi samazinās personāla gaidīšanas laiks ikreiz, kad tiek šķērsoti vārti)
  3. Plašas pielietošanas iespējas dažādiem darba apstākļiem un temperatūrām (-30*C)
  4. Paredzēti intensīvai lietošanai

Ātrgaitas vārti ir izgatavoti no īpaši izturīga polivinihlorīda materiāla, kas pielāgots rūpnieciskiem apstākļiem. Vārtu sānu profili izgatavoti no cinkota tērauda. Elektordzinēja maksimālais ātrums III fāzu motoram ir 0,8 m/s, savukārtu frekvenču I fāzu motoram 2,5 m/s, dzinējiem tiek pieslēgts optiskais pretiespiešanas sensors, kas iestrādāts vārtu apakšējā blīvgumijā un foto sensori vārtu sānu vadotnēs.Ātrgaitas vārtus var piemērot arī pārtikas ražošanas un uzglabāšanas telpām, nomainot cinkoto materiālu pret nerūsējošā tērauda sastāvdaļām.

Ātrgaitas vārtus var uzstādīt gan nelielās iekštelpās gan industriālās lielgabarīta iekraušanas zonās. Šeit jāņem vērā kustības plūsmas intensitāte, ātrums un darbības temperatūra. Lai Jūs varētu atrast sev piemērotāko risinājumu lūdzam sazināties ar mums.

Vārtu dizainu iespējams mainīt pēc Jūsu vajadzības, izvēloties piemērotāko logu vai krāsu veidu. Šeit būtisks faktors ir vārtu darbības apstākļi, jo tie var ietekmēt vārtu dizainu

Translate »